Kategoriler
Your Cart


Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe

Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe
Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe
Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe
Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe
Rumiki Kolay Kurulumlu Lüks Beşik Hamak Bebeciden Pembe
649,00TL
  • Stok: 1
  • Ürün Kodu: MS196600056

     ÜRÜN öZELLİKLERİ 

 *Sepet kısmı : 42 cm(en) x 105 cm

 *(uzunluk) Kasa kısmı : 65 cm

 *(tekerlekler ile beraber en) x 126 cm

 *(uzunluk) Bebeğinizin güvenliği için tüm emniyet tedbirleri alınmış olup

 *sepet kısmının iç kumaşı ve dış kumaşı pamuklu olup, boya hammadesinde sağlığa zararlı herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

 *Yine sepet kısmının içerisinde çocuğunuzun eğik olarak değilde düz yatabilmesi için

 *(sağlıklı olan budur) 

 *kumaş içerisinde yatak süngerinin alt kısmına metal üzerine kontralit monte edilmiş olup

 *bebeğin bel kısmının rahatlığı düşünülmüştür. Bebeğinizin belini sarması için sünger kalınlığı 3 cm olarak kullanılmıştır. Kusma, reflü ve salya akıtma sorunu yaşayan bebekler için baş kısmını yükseğe ayarlama tokaları mevcuttur. Yanlarda sallama ayarı ve sabitleme için kolonlarda kasaya monteli ayar yapılabilmektedir. Hamağın bir tarafına tekerlek takılmıştır, diğer tarafında ise vidalı ayak monteli olarak gelmektedir. İstediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. ÖNEMLİ: Hamağın sepet kısmın dış alt yanlarda bulunan aşağı sarkan emniyet tokalarını mutlaka metal kasada bulunan diğer tokayla birleştirdikten sonra kullanmaya başlayınız.Bu sayede hem hamağın sallama mesafesini ayarlayabilirsiniz isterseniz tokayı yan kemerleri gererek sallanmasını durdurup sabitleyebilir isterseniz sallanmasını daha az yada daha fazla olarak ayar yapabilirsiniz. aynı zamanda bu çocuğunuzunemniyeti açısından çok önemlidir


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde veya eksik ürün bulunması durumunda tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Hasarlı veya eksik ürün tutanağı olmaması durumnda iade değişim yeniden gönderim vb işlemler yapılamaz.Kargoyu teslim almanız durumunda ürünü eksiksiz hasarsız teslim aldığınızı kabul etmiş olursunuz ve bu durumda iade değişim yeniden gönderim yapılamaz.Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız veya ''Hesabım - Siparişlerim- İade '' bölümünden iade formu göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade Koşulları

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 14 gündür.

Nasıl İade Ederim?

petihtiyac.com ve mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.

“İade” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

İade edilecek ürün seçin ve iade nedenini ''Ürüne Özel İade Açıklaması '' na yazın.. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz.

 

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler

  1. a) Hijyenik ürünlerin hiçbir sebeple iadesi yoktur.(ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)
  2. b) Kedi tuvalet ürünleri ( Ambalajı açılmasa dahi!)
  3. c) Tırnak makası, fırçe, tarak gibi kolay kontaminasyona uygun ürünler( Ambalajı açılmasa dahi!)
  4. d) Tek kullanımlık ürünler.
  5. e) Göz, kulak damlası gibi ağızı açıldıktan sonra kullanım süresi olan ürünler.
  6. f) Külotlar ve pedler.
  7. g) Havlama Önleyici Eğitim Tasması değişim ya da iadesi bulunmamaktadır.
canlı tv
inegöl mobilya